קערות מעוצבות, פרחים ובקבוק יין הם המתנות הנפוצות (והמשעממות) ביותר שנמסרות מידי שנה בתקופת החגים. מדריך זה עולה לרשת כדי לשבור את השגרה ולהביא לשינוי המיוחל. נזמין אתכם לקרוא את השורות הבאות בעיון רב, כדי שתוכלו לגלות מהן המתנות הטובות ביותר שתוכלו להעניק בחגים הקרבים.

 

אפשרות מספר 1 – מעמד מהודר לבקבוק יין

בואו נודה באמת, לכל אחד מאתנו יש כמה בקבוקי יין שקיבלנו במתנה לקראת החגים הקודמים. עובדה זו גרמה לנו להבין שצריך לשדרג את המצב הקיים. כלומר, להעניק במתנה לאחרים מעמד מהודר שישמש אותם להגשת בקבוק היין בסעודת החג הקרבה. מדובר במתנה שתהיה שימושית בוודאות עבור כל אחד.

אפשרות מספר 1 – מעמד מהודר לבקבוק יין

אפשרות מספר 2 – איור ממוסגר בהתאמה אישית

תשכחו מכל המתנות המשעממות שהענקתם לאחרים עד היום. שכן, במהלך כתיבת המדריך, נתקלנו בקטלוג שמרכז איורים ממוסגרים שכל אחד ישמח לתלות על קיר הבית. נסביר שמדובר באיור מתקדם שמתבצע לאחר קבלת תמונה אישית שתישלח על ידיכם.

כדי שזה יקרה, אתם צריכים להיכנס לאתר שמספק את האיור הייחודי, לשלוח את התמונה הנבחרת ולהמתין לקבלת אישור מצד בית העסק שיציג בפניכם את האיור הסופי. נדגיש שתוכלו לשלוח כל תמונה שתרצו, לדוגמא:

  • תמונה של בן או בת הזוג
  • תמונה של ההורים
  • תמונה של חיית המחמד שלכם ועוד

אם תרצו להשיג את המתנה המושלמת, תצטרכו להיכנס לקטגוריית מתנות לחגים עם מילמן דור ההמשך ולגלול בתוצאות, עד שתגיעו לאיורים המיוחדים.

 

אפשרות מספר 3 – פמוטים מעוצבים

כל אחד ישמח לקבל במתנה זוג פמוטים לנרות שישמש אותו לחגים הקרובים. אם תחליטו להעניק את המתנה היוקרתית הזו, תצטרכו לבחור בפמוטים מעוצבים שמעוטרים בזהב וכסף. נדגיש שמצאנו לא מעט דגמים כאלה ברחבי הרשת, כך שלא צריכה להיות בעיה במציאת הדגם המתאים ביותר למקבל המתנה.

אפשרות מספר 3 – פמוטים מעוצבים

אפשרות מספר 4 – כוס קידוש ליין

מתנה טובה נוספת שתוכלו להעניק במתנה לחג היא כוס יין לקידוש. נמליץ להעניק אותה למארחים שלכם, מכיוון שאלה מגלים לא פעם שאין בידיהם כוס קידוש שתשמש את האורחים (כלומר, אתכם). כך שהענקת מתנה מסוג זה תקל על עליהם ותאפשר לכם לקיים קידוש כדת וכדין.

 

אפשרות מספר 5 – מזוזה מעוצבת

נמליץ להעניק במתנה את המזוזה המעוצבת לאנשים שקרובים אליכם מאוד. שכן, זו צפויה להיתלות על המשקוף הביתי ולהזכיר אתכם בכל פעם מחדש. רגע לפני סיום המדריך, נציין שכדאי לבחור במזוזה שעשויה מחומר איכותי, כדי שזו תישמר לאורך שנים ותאפשר לכם לנשק אותה כשתגיעו להתארח בחג הבא.

 

מילים אחרונות לסיום

הגיע הזמן להשאיר את המתנות השגרתיות והמשעממות בצד. שכן, כעת אתם מחזיקים ברשימת המתנות המיוחדות ביותר שכדאי להעניק לחגים. בשלב זה נותר לכם רק לבחור את המתנה המדויקת עבורכם ולנו נותר לאחל שתבחרו נכון.

מתנות לחגים - איך תצאו מהשגרה עם המתנה השנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Israeli flag

צרו איתנו קשר >>

דילוג לתוכן