קישוטים לסוכה בסיטונאות - יבוא שיווק ומכירה

אריזה-1

לקבלת הצעת מחיר - מלא פרטים עכשיו!

מה מכילה ערכת הקישוטים לסוכה:

שרשרת-גדולה-1
כוכב-2
שרשרת-גדולה-3
כדור-מגיני-דוד
שרשרת-מגני-דוד-צבעוני
שרשרת-שבעת-המינים-2
שרשרת-עיגולים-קטנים-2

שרשראות בעיצוב מקורי וברמת איכות גבוהה ביותר

פלייר-שרשראות

פלאייר קישוטים לסוכה בסיטונאות:

פלייר-כל-המוצרים

בס"ד

קישוטים לסוכה בסיטונאות

מי אינו רוצה סוכה מושקעת ויפה לכבוד חג הסוכות? כולנו מוכנים להשקיע בקישוטים מרהיבים לסוכה ועל כן מדובר בהזדמנות פז מצוינת להרוויח מזומנים על ידי רכישת קישוטים לסוכה בסיטונאות ומכירתם לקהל החפץ בהם.

אמן חושים - http://admagic.co.il

מדוע אנשים ירצו לקנות מכם קישוטים לסוכה?

בכל שנה, לקראת חג הסוכות אנשים רבים מנצלים את ההזדמנות, רוכשים קישוטים לסוכה בסיטונאות ומוכרים אותם לקהל הרחב. מדובר בעסק שעשוי להניב רווחים רבים מכיוון שקישוטים לסוכה הינם דבר מבוקש ביותר, כי הם חלק משמעותי משמחת החג, הם אלו שהופכים את הסוכה הפרטית של כל אחד לייחודית והם מאפשרים לכל אדם לעצב את הסוכה האישית שלו איך שהוא רוצה. בסופו של דבר, בחג הסוכות הסוכה הופכת למעין בית בשבילנו למשך שבעת ימי החג ולכן אנשים רוצים שתהיה להם סוכה יפה ומושקעת ומוכנים לשלם על כך ארבעת המינים בסיטונאות.

אלו סוגי קישוטים קיימים בשוק?

קיימים מספר סוגים של קישוטים לסוכה, כמו פלקטים וכרזות מצוירות, עליהן בדרך כלל נכתב משפט ידוע או פסוק המדבר על ענייני חג הסוכות, קישוטים צבעוניים ומבריקים בצורות ואורכים שונים ומגוונים שתפקידם העיקרי הוא לייפות את הסוכה ולהשרות בה אוירה שמחה וחגיגית וכדומה.

כשרוכשים קישוטים לסוכה בסיטונאות, כדאי לשים לב שהקישוטים מתחלקים לסוגים שונים, הן מבחינת הנושאים, כגון שבעת המינים, משפטים על שמחת החג, שבחה ויופייה של ארץ ישראל וכו' וגם סתם קישוטים נחמדים שאינם מאופיינים בנושא מסוים והן מבחינת המראה, מומלץ לרכוש קישוטים גדולים וקטנים, קישוטים שתולים על הדפנות וכאלה שמחברים לסכך הסוכה, פלקטים וכרזות וגם קישוטים תלת ממדיים. לדעתנו, ככל שתרכשו מספר רב יותר של סוגי קישוטים לסוכה בסיטונאות, יותר אנשים ימצאו את מבוקשם בדוכן שלכם וכך תצאו מורווחים.

עשה זאת בעצמך-למה וכמה?

רעיון נוסף שצבר תאוצה בשנים האחרונות, הינו מכירת חומרים להכנת הקישוטים בסיטונאות בנוסף למכירת קישוטי הסוכה המוכנים. לדוגמא, ניתן למכור רצועות נייר צבעוניות בצורת מלבן, מהן יכינו הקונים שרשראות לסוכה. הכנת הקישוטים באופן עצמאי, הינה חוויה מיוחדת במינה, המגבשת את המשפחה ומפעילה את הילדים והמבוגרים כאחד תוך יצירת תחושה של התרגשות לקראת החג המתקרב, וכך אנשים מרגישים שהם יותר שותפים ומחוברים לסוכה שלהם ולכן קיימת מוטיבציה אצל הציבור לרכוש גם חומרים להכנת הקישוטים בעצמם.

למה זה משתלם לכם?

שוק קישוטי הסוכה בסיטונאות נחשב לזול יחסית, ועפ"י סקירה קצרה של אתרי אינטרנט המציעים למכירה קישוטים לסוכה בסיטונאות, ניתן להסיק שקניית קישוטים בכמות סיטונאית מוזילה משמעותית את העלויות, ואף על פי כן הנחה זו אינה מחייבת את המוכרים לציבור הרחב למכור במחיר זול מהרגיל, וכך הם מרוויחים יותר באופן משמעותי. 

לסיכום, מכירת קישוטים לסוכה מיטיבה הן אתכם, המוכרים שעשויים להרוויח כסף רב, יחסית בקלות והן עם הציבור הישראלי כולו שייהנה מסוכות מקושטות וחגיגיות. חג שמח!